Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności.
Akceptuję Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dowiedz się na czym polega praca na kamerkach

Zapoznaj się z pytaniami, które pomogą Ci poznać specyfikę pracy jako Videomodelka

Najczęściej zadawane pytania

To, ile zarabiają nasze videomodelki, zależy głównie od ich nastawienia, a co za tym idzie, od powodzenia u klientów. Im więcej rozmów na czacie prowadzonych jednocześnie, tym większa prowizja generowana w tym samym czasie na kilku portalach. Nasze najlepsze videomodelki zarabiają co miesiąc nawet 10 000 zł (60 – 80 zł na godzinę). Na powodzenie u rozmówców na czacie mają wpływ: zadbany wygląd, zachowanie przed kamerką (swoboda i pozytywne nastawienie) a także rodzaj show, prezentowany rozmówcy. To nie prawda, że dziewczyny i kobiety, które bardzo szybko rozbierają się całkowicie przed kamerką na czacie zarabiają najwięcej. Ważne jest budowanie napięcia i zażyłości, bo dzięki temu rozmówca spędzi na czacie więcej czasu. Każda kolejna minuta na kamerce z klientem to dodatkowa prowizja i większe zarobki. W tym pomagają dziewczynom nasi moderatorzy – pracują oni nad tym, by utrzymać zainteresowanie rozmówcy daną videomodelką jak najdłużej.

Pod tym linkiem znajdziesz statystyki zarobków jednej z naszych videomodelek: zarobki videomodelki

Przelewem bankowym na wskazany przez videomodelkę numer konta lub za pomocą karty Paxum. Pomożemy Ci założyć taką kartę a za jej pomocą będziesz mogła wypłacać pieniądze w każdym bankomacie.

W naszej firmie videomodelki mogą także przed terminem wypłaty wynagrodzenia pobrać zaliczkę – jeśli pozwala na to kwota środków zgromadzonych przez videomodelkę w systemie na dany dzień miesiąca.

Współpracujemy tylko z zagranicznymi portalami (głównie niemieckie i amerykańskie), dlatego taka sytuacja jest bardzo mało prawdopodobna. Te portale nie są w Polsce promowane. Dla nas dyskrecja naszych videomodelek jest bardzo ważna, bo to zapewnia naszym videomodelkom komfort pracy. Jest w naszym interesie, by videomodelki chciały z nami współpracować i polecały nas kolejnym dziewczynom i kobietom.

Dane osobowe videomodelek są ukryte i nigdzie ich nie zamieszczamy. Dostęp do nich ma tylko nieliczna grupa osób w naszej firmie zajmujących się księgowością i kadrami.

Nie. Danych osobowych potrzebujemy do zawarcia z Tobą umowy oraz do zweryfikowania Twojej pełnoletności. Podczas rozmów na czacie nikt nie wie kim jesteś naprawdę i skąd pochodzisz. Widzi Twój obraz oraz Twój fikcyjny nick (np. SexyDaisy27). Żaden rozmówca nie ma dostępu do Twoich danych osobowych. Ukrywamy też Twój adres IP.

Sama je ustalasz wpisując się na dyżury w naszym grafiku.

W ciągu jednego dnia możesz wybrać z 6 czterogodzinnych dyżurów (możesz wybrać jeden lub kilka, jeśli tylko pozwoli Ci na to czas i nie ucierpi na tym Twoje pozytywne nastawienie):
Dyżur N1: 0:00 – 4:00
Dyżur N2: 4:00 – 8:00
Dyżur A: 8:00 – 12:00
Dyżur B: 12:00 – 16:00
Dyżur C: 16:00 – 20:00
Dyżur D: 20:00 – 0:00

Jeżeli okaże się, że nie możesz wykonać dyżuru, na który się zapisałaś, masz szereg możliwości w naszym systemie, by przekazać go innej videomodelce – tak żebyś nie musiała go wykonać. Jeśli zachorujesz, oczywiście nie masz obowiązku wykonać dyżurów i możesz bez konsekwencji wypisać się z nich (wystarczy, że w ciągu 7 dni prześlesz nam mailem zwolnienie lekarskie).

Tylko od Ciebie zależy, jak daleko będziesz chciała się posunąć, czy zdecydujesz się tylko na flirt, czy też będziesz chciała się rozebrać. Moderatorzy przekażą Ci prośby od klientów, ale nie oznacza to, że jesteś zmuszona wszystkie z nich zrealizować. Ważne jest, byś nie znikała z pola kamerki, nie wykonywała dziwnych czynności (nie rozglądała się na boki, nie rozmawiała z osobami trzecimi i nie siedziała ze znudzonym wyrazem twarzy). Pamiętaj, że niemal przez cały czas Twój rozmówca na Ciebie patrzy, a Ty masz być pełna wdzięku i uwodzicielska.

Kiedy nie masz akurat żadnego rozmówcy, możesz zajmować się sobą – ważne tylko, abyś była widoczna przed kamerką. Możesz czytać, uczyć się, przeglądać strony internetowe, oglądać TV lub poprawiać makijaż. Jeśli potrzebujesz wyjść z pokoju (np. do toalety), poinformuj o tym moderatora. Wyloguje Cię on z czatów i wtedy możesz opuścić pole przed kamerką.

Poinformuje Cię o tym ikonka na specjalnym komunikatorze. Za pomocą tej aplikacji będziesz rozmawiała z moderatorem, który będzie Ci pomagał podczas czatu z klientem.

Nasz komunikator pokaże Ci, kiedy ktoś wejdzie do Ciebie na czat i powinnaś się przywitać z nowym klientem.

Poinformuj nas o tym przynajmniej 7 dni wcześniej. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji z tego tytułu. Usuniemy wtedy z portali, z którymi współpracujemy, Twoje zdjęcia i pozostałe materiały dotyczące Twojej osoby.

Zarabiasz swoim wyglądem, dlatego powinnaś wyglądać atrakcyjnie. Zatem odpadają obszerne bluzy czy pomięte t-shirty. Pomyśl także o seksownej bieliźnie – nie musisz jej całkiem pokazywać, jeśli tego nie chcesz, ale lekko wystająca koronka może dodać Ci powabu. Ważny jest też staranny makijaż i uczesanie – to elementy, na które rozmówca zwróci uwagę w pierwszej chwili. I bardzo ważne: Nigdy nie zapominaj także o uśmiechu!

Współpraca z nami może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu – pozwoli Ci w tym samym czasie zarabiać jeszcze więcej – jednocześnie na większej ilości portali. Jeśli otrzymamy od czatmodelki informację, na jakich czatach pracuje dostosujemy portale, z którymi współpracujemy tak, by zarabiała więcej w tym samym czasie. Część naszych czatmodelek pracuje samodzielnie na anglojęzycznych czatach a dodatkowo u nas z pomocą moderatora na portalach niemieckich.

Jeśli videomodelka chce pracować z domu są to komputer ze stałym dostępem do Internetu i kamerka internetowa zapewniająca obraz dobrej jakości. Zamiast komputera i kamerki internetowej można użyć telefonu. Ważne jest też odpowiednie miejsce w domu do pracy – np. osobny pokój. Istotne, by nikt tam nie wchodził i nie przeszkadzał w czacie. Pomieszczenie powinno być posprzątane i ładne.

Zgłoś się już teraz

Jeżeli zapoznałaś się z najczęściej zadawanymi pytaniami i uważasz, że praca Videomodelki jest dla Ciebie, to nie czekaj dłużej.

Kliknij w przycisk "Wyślij swoje zgłoszenie". Naszym priorytetem jest, by rozpocząć współpracę z Tobą w ciągu kilku dni od zgłoszenia.

Wyślij swoje zgłoszenie

Masz jeszcze pytania?

Zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego z nami. Nasi konsultanci udzielą Ci fachowej porady i zaproponują najlepsze rozwiązanie na pracę na kamerkach.

Nasz telefon: 609 647 437