Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj naszą politykę prywatności.
Akceptuję Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Dowiedz się na czym polega praca na kamerkach

Zapoznaj się z pytaniami, które pomogą Ci poznać specyfikę pracy jako Videomodelka

Najczęściej zadawane pytania

To, ile zarabiają nasze videomodelki, zależy głównie od ich nastawienia, a co za tym idzie, od powodzenia u klientów. Im więcej rozmów na czacie prowadzonych jednocześnie, tym większa prowizja generowana w tym samym czasie na kilku portalach. Nasze najlepsze videomodelki zarabiają co miesiąc nawet 10 000 zł (60 – 80 zł na godzinę). Na powodzenie u rozmówców na czacie mają wpływ: zadbany wygląd, zachowanie przed kamerką (swoboda i pozytywne nastawienie) a także rodzaj show, prezentowany rozmówcy. To nie prawda, że dziewczyny i kobiety, które bardzo szybko rozbierają się całkowicie przed kamerką na czacie zarabiają najwięcej. Ważne jest budowanie napięcia i zażyłości, bo dzięki temu rozmówca spędzi na czacie więcej czasu. Każda kolejna minuta na kamerce z klientem to dodatkowa prowizja i większe zarobki. W tym pomagają dziewczynom nasi moderatorzy – pracują oni nad tym, by utrzymać zainteresowanie rozmówcy daną videomodelką jak najdłużej.

Pod tym linkiem znajdziesz statystyki zarobków jednej z naszych videomodelek: zarobki videomodelki

Wysokość Twoich zarobków zależy od tego, czy zdecydujesz się na samodzielną pracę na kamerkach czy będziesz chciała korzystać z pomocy moderatora. Początkującym videomodelkom, które nie mają jeszcze stałych klientów, oferujemy rozliczenie obejmujące stawkę godzinową i 15% prowizji. Intercam jako jedyne studio oferuje taką możliwość, płacąc (zwłaszcza na początku) videomodelkom w ten sposób znacznie więcej niż 60% obrotu wierząc, że videomodelka z biegiem czasu stanie się na tyle popularna wśród klientów, że bardziej opłacalny stanie się dla niej system według którego dostaje 60% dochodu (w przypadku pracy z moderatorem). W naszym systemie widzisz na bieżąco swoje zarobki liczone według obu systemów.

Natomiast im lepsze masz wyniki i im więcej masz klientów na czacie, tym więcej zarabiasz na godzinę.

W naszym wewnętrznym systemie na bieżąco masz podgląd na wysokość wynagrodzenia. Nie musisz wybierać żadnego ze sposobów rozliczenia (prowizji lub stawki godzinowej plus prowizji): automatycznie wypłacamy Ci wynagrodzenie liczone według korzystniejszego dla Ciebie systemu prowizji.

Nie. Intercam to jedyne studio, które ze względu na naszych doświadczonych moderatorów jest w stanie zagwarantować Ci wynagrodzenie w postaci stawki godzinowej. Szczegóły znajdziesz w odpowiedzi na pytanie: "Jak wyliczane jest wynagrodzenie z pracy na kamerkach?"

Wynagrodzenie przelewane jest po zakończeniu miesiąca na wskazany przez Ciebie rachunek bankowy lub na kartę "Paxum", którą pomożemy Ci założyć. Dzięki takiej karcie możesz wypłacić pieniądze w każdym bankomacie.

Gdybyś potrzebowała pieniędzy, w każdej chwili możemy wypłacić Ci zaliczkę, jeśli stan środków na Twoim koncie w naszym systemie na to pozwoli.

Współpracujemy tylko z zagranicznymi portalami (głównie niemieckie i amerykańskie), dlatego taka sytuacja jest bardzo mało prawdopodobna. Te portale nie są w Polsce promowane. Dla nas dyskrecja naszych videomodelek jest bardzo ważna, bo to zapewnia naszym videomodelkom komfort pracy. Jest w naszym interesie, by videomodelki chciały z nami współpracować i polecały nas kolejnym dziewczynom i kobietom.

Dane osobowe videomodelek są ukryte i nigdzie ich nie zamieszczamy. Dostęp do nich ma tylko nieliczna grupa osób w naszej firmie zajmujących się księgowością i kadrami.

Nie. Danych osobowych potrzebujemy do zawarcia z Tobą umowy oraz do zweryfikowania Twojej pełnoletności. Podczas rozmów na czacie nikt nie wie kim jesteś naprawdę i skąd pochodzisz. Widzi Twój obraz oraz Twój fikcyjny nick (np. SexyDaisy27). Żaden rozmówca nie ma dostępu do Twoich danych osobowych. Ukrywamy też Twój adres IP.

Sama je ustalasz wpisując się na dyżury w naszym grafiku.

W ciągu jednego dnia możesz wybrać z 6 czterogodzinnych dyżurów (możesz wybrać jeden lub kilka, jeśli tylko pozwoli Ci na to czas i nie ucierpi na tym Twoje pozytywne nastawienie):
Dyżur N1: 0:00 – 4:00
Dyżur N2: 4:00 – 8:00
Dyżur A: 8:00 – 12:00
Dyżur B: 12:00 – 16:00
Dyżur C: 16:00 – 20:00
Dyżur D: 20:00 – 0:00

Jeżeli okaże się, że nie możesz wykonać dyżuru, na który się zapisałaś, masz szereg możliwości w naszym systemie, by przekazać go innej videomodelce – tak żebyś nie musiała go wykonać. Jeśli zachorujesz, oczywiście nie masz obowiązku wykonać dyżurów i możesz bez konsekwencji wypisać się z nich (wystarczy, że w ciągu 7 dni prześlesz nam mailem zwolnienie lekarskie).

Tylko od Ciebie zależy, jak daleko będziesz chciała się posunąć, czy zdecydujesz się tylko na flirt, czy też będziesz chciała się rozebrać. Moderatorzy przekażą Ci prośby od klientów, ale nie oznacza to, że jesteś zmuszona wszystkie z nich zrealizować. Ważne jest, byś nie znikała z pola kamerki, nie wykonywała dziwnych czynności (nie rozglądała się na boki, nie rozmawiała z osobami trzecimi i nie siedziała ze znudzonym wyrazem twarzy). Pamiętaj, że niemal przez cały czas Twój rozmówca na Ciebie patrzy, a Ty masz być pełna wdzięku i uwodzicielska.

Kiedy nie masz akurat żadnego rozmówcy, możesz zajmować się sobą – ważne tylko, abyś była widoczna przed kamerką. Możesz czytać, uczyć się, przeglądać strony internetowe, oglądać TV lub poprawiać makijaż. Jeśli potrzebujesz wyjść z pokoju (np. do toalety), poinformuj o tym moderatora. Wyloguje Cię on z czatów i wtedy możesz opuścić pole przed kamerką.

Poinformuje Cię o tym ikonka na specjalnym komunikatorze. Za pomocą tej aplikacji będziesz rozmawiała z moderatorem, który będzie Ci pomagał podczas czatu z klientem.

Nasz komunikator pokaże Ci, kiedy ktoś wejdzie do Ciebie na czat i powinnaś się przywitać z nowym klientem.

Poinformuj nas o tym przynajmniej 7 dni wcześniej. Nie poniesiesz żadnych konsekwencji z tego tytułu. Usuniemy wtedy z portali, z którymi współpracujemy, Twoje zdjęcia i pozostałe materiały dotyczące Twojej osoby.

Zarabiasz swoim wyglądem, dlatego powinnaś wyglądać atrakcyjnie. Zatem odpadają obszerne bluzy czy pomięte t-shirty. Pomyśl także o seksownej bieliźnie – nie musisz jej całkiem pokazywać, jeśli tego nie chcesz, ale lekko wystająca koronka może dodać Ci powabu. Ważny jest też staranny makijaż i uczesanie – to elementy, na które rozmówca zwróci uwagę w pierwszej chwili. I bardzo ważne: Nigdy nie zapominaj także o uśmiechu!

To nie problem, współpraca z nami może stanowić dla Ciebie dodatkowe źródło dochodów. Skoro i tak spędzasz czas pracując na kamerkach, możesz w tym samym czasie zarabiać więcej – czatując jednocześnie na większej ilości portali. Twoje dochody będą się pomnażać. Napisz nam o pracy na innych kamerkach, a my dostosujemy portale, z którymi współpracujemy tak, byś zarabiała więcej w tym samym czasie. Część naszych videomodelek pracuje samodzielnie na anglojęzycznych czatach a poza tym zarabia u nas jednocześnie na portalach niemieckich korzystając z pomocy moderatora.

Jeśli decydujesz się na pracę z domu potrzebujesz komputera ze stałym dostępem do Internetu i kamerki internetowej gwarantującej dobrą jakość obrazu. Zamiast komputera i kamerki internetowej można użyć telefonu. Ważne też byś miała odpowiednie miejsce w domu w którym możesz pracować – np. osobny pokój, w który nikt nie będzie Ci przeszkadzał. Pomieszczenie powinno być czyste i schludne. Komunikator do porozumiewania się z moderatorem otrzymasz od nas.

Zgłoś się już teraz

Jeżeli zapoznałaś się z najczęściej zadawanymi pytaniami i uważasz, że praca Videomodelki jest dla Ciebie, to nie czekaj dłużej.

Kliknij w przycisk "Wyślij swoje zgłoszenie". Naszym priorytetem jest, by rozpocząć współpracę z Tobą w ciągu kilku dni od zgłoszenia.

Wyślij swoje zgłoszenie

Masz jeszcze pytania?

Zachęcamy Cię do kontaktu telefonicznego z nami. Nasi konsultanci udzielą Ci fachowej porady i zaproponują najlepsze rozwiązanie na pracę na kamerkach.

Nasz telefon: 609 647 437

Nasz numer GG: 28928319